Turkmėnija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Turkmėnija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Turkmėnistane

Turkmėnistanas yra Vidurinės Azijos valstybė, besiribojanti su Afganistanu, Iranu, Kazachstanu ir Uzbekistanu. Iš jo atsiveria vaizdas į Kaspijos jūrą. Iki 1991 m. Ji buvo Sovietų Sąjungos dalis. Čia gausu dujų telkinių, o sostinė - Ašchabatas.

Ar jus domina parduodamas turtas Turkmėnistane? Turkmėnistanas turi penktą pagal dydį gamtinių dujų rezervą pasaulyje, tačiau taip pat yra viena korumpuočiausių ir represyviausių vyriausybių pasaulyje, todėl tai nėra gera vieta, kur ieškoma parduodamo turto. Dar neseniai didysis Turkmėnbaši Niyazovas per didžiulį asmenybės kultą valdžią visiškai sutelkė savo

rankas, kontroliavo žiniasklaidą, uždraudė operą, baletą, barzdas, ilgus plaukus ir viešų renginių metu įrašytos muzikos atkūrimą.

Turkmėnistanas leidžia nuomoti žemę užsieniečiams bet kuriam laikotarpiui. Tačiau rizika yra didelė. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra valiutos kurso rizika, kurią kelia Turkmėnistano valiuta „Manat“. Nors nekilnojamojo turto sektorius buvo sėkmingas daugelyje pasaulio šalių, yra bent viena klestinti vieta: Turkmėnistanas.

Miesto centre nusavinimai tęsiasi, o buvę sovietiniai rajonai yra griaunami, kad atsirastų vietos didelėms žalioms atviroms erdvėms ir naujoms gatvėms, išmargintoms pastatais. Be administracinių pastatų, taip pat materializavosi dešimtys gyvenamųjų pastatų su marmuriniais fasadais. Taigi šie projektai gali pasiūlyti daugybę nekilnojamojo turto objektų Turkmėnistane.

Du dideli šio pastato bumo žaidėjai yra Prancūzijos ir Turkijos kompanijos, o konkurencija tampa sunki. Žinoma, Ašchabatas nėra vienintelė vieta, kuriai naudingas statybų bumas. Daugybė pinigų plūsta į planuojamą turizmo zoną Turkmenbaši uostamiestyje.

  •  
    Persikėlimas į Turkmėnistaną. Tremtis ir gyventi Turkmėnistane.

        Turkmėnijos Respublika, esanti Vidurinės Azijos širdyje, galėtų būti tinkama alternatyva kasdienei monotonijai. Azijos vietovės dažnai nėra svarstomos ieškant vietos persikelti. Iš dalies taip yra dėl to, kad trūksta stimulų ir pasitikėjimo tokiomis konkrečiomis tikrovėmis, iš dalies dėls s...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB